Legia jedzie do Madrytu... na opinii

Źródło: http://www.marca.com/futbol/real-madrid/2016/10/16/5803c27e468aebaf768b456d.html

Już jutro w Madrycie Legia Warszawa zmierzy się z jednym z najlepszych klubów świata, Realem w rewanżowym meczu Ligi Mistrzów.

W Hiszpanii płikarskich emocji mecz ten nie budzi żadnych, ale oczywiście razem z polską drużyną jedzie tam opinia o polskich kibolach - hiszpańskie media opisują ich jako nacjonalistów, utraprawicowych bandytów, zadymiarzy i kryminalistów.

Wiele pisze się o zamieszkach, do jakich doszło podczas meczu z Borussią i przyczynach, dla jakich UEFA zdecydwała się zamknąć stadion. Gazety i portale wspominają o "Staruchu" oraz i warszawskiej bojówce "Teddy Boys 95" - generalnie więc spodziewają się wielkiej rozróby, zamieszek i dewastacji.

Mecz już jutro, szkoda więc, że polska drużyna w Lidze Mistrzów nie przynosi powodów do dumy i to nie tylko z przyczyn sportowych. Miejmy nadzieję, że ktoś kiedyś wyciągnie z tego wnioski.

Oglądacie? Bo my, po tej stronie klawiatury, to jeszcze nie wiemy...

Kibicujecie? A komu?

[[{"fid":"148","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":"","field_file_image_title_text[und][0][value]":""},"type":"media","link_text":null,"attributes":{"height":420,"width":640,"class":"media-element file-default"}}]]

http://www.marca.com/futbol/real-madrid/2016/10/16/5803c27e468aebaf768b456d.html

 

 

Dodaj komentarz

Treść tego pola jest prywatna i nie będzie udostępniana publicznie.